Malli
Katu-kypärät Avo-kypärät Crossi-kypärät Auto-kypärät
Varaosat

Rebel

Tour-X4

Axces II

RX-7 GP

Quantum

Chaser-V

RX-7 RC

Astro Light
Klikkaa isompi kuva
Isompi kuvaKuva 1 / 2

Axces II - Deco 116-572-01..06

Tervetuloa Arai-maailmaan! Premiumlaatua houkuttelevaan hintaan. Umpikypärä, jossa täysin uusi ulkokuori. Erityishuomiota on kiinnitetty ilmanvaihtojärjestelmään, uudistetu takaventtiili poistaa entistä tehokkaammin kosteaa ilmaa kypärän sisäosista. Suljettava etuventtiili maksimoi raikkaan ilman pääsyn pään yläosiin, ja säädettävä leukaventtiili estää visiirin huurtumista. Avarrettu visiiriaukko,joka tuo laajemman näkökentän.Irroitettavat poskipalat. Tupla-D lukitus, kuten kaikissa Arai malleissa.

Hinta 559,-

Katso esittelyvideo! Valitse malli soittolistasta.

Värit Ominaisuudet

Deco 116-572-01..06

White 116-011-01..06

Pearl Black 116-013-01..06

Frost Black 116-033-01..06

Stage 116-570-01..06

Classic Star 116-571-01
    
kokoXXXSXXSXSSMLXLXXLXXXL
cm49-5051-5253-5455-5657-5859-6061-6263-6465-66
Tummennetut koot tilauksesta, punaisella merkityt varastossa.
1 :: Visiiri
50-01151 Max Vision kirkas visiiri
50-01247 Kirkas
50-01248 Tumma
50-01249 Savu
50-01376 Peili, kulta
50-01377 Peili, hopea
50-01378 Peili, sininen
50-01379 Peili, violetti
1b :: Pinlock huurteenestokalvot visiireihin
50-00010 Tumma
50-0008 keltainen
50-0009 Kirkas
50-01054CD Tummuva kalvo. Tummuu...
2 :: Sivulevyt
50-03500 Valkoinen
50-03501 Musta
50-03731 Frost Black
50-05126 Classic Star
50-05127 Stage
50-05128 Tribute
50-05131 Deco
3 :: Mekanismi
50-02251 Sivulevyjen pohjamekani...
50-02252 Sivulevyjen pohjamekani...
4 :: Ruuvisarja
50-02511 Kirkas
5 :: Poskipalat
50-03915 20 mm XXL kokoon
50-03916 25 mm L-XL kokoihin
50-03917 30 mm S-M kokoihin
50-03918 35 mm XS kokoon
50-03919 35 mm
7 :: Nenäsuoja
50-02355 engityksenohjain, iso
50-02357 Hengityksenohjain (Q-ty...
9 :: Tuuletuksensäädin imu/poisto
99-74000 Etuventtiili, Savu
99-74011 Etuventtiili, valkoinen
99-74016 Etuventtiili, musta
...
Sivun alkuun Näytä kaikki varaosat
| Tuupakantie 7B, FIN-01740 Vantaa, tel. +358 (0)207 757 200, fax. +358 (0)9 878 5276, email: |
Oy Brandt Ab